آذربایجان شرقی

یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

برگزاری آزمون تربیت مربی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان استان آذربایجان شرقی از برگزاری آزمون تربیت مربی آموزشی پایه جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی  با شرکت ۳۷۰ نفر ، در ۶ حوزه شهرستان های تبریز،آذرشهر،اهر،مرند،میانه وجلفاخبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، دکتر حمید حسین پور  گفت: برابر برنامه ریزی انجام شده  آزمون کتبی دوره تربیت مربی آموزش پایه جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با لحاظ دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی   همزمان با سراسر کشور ، در ۶ حوزه   استان آذربایجان شرقی  برگزار شد.

 

 

وی افزود : در  آزمون این دوره دراستان آذربایجان شرقی تعداد شرکت کنندگان۳۷۰نفر بودند که از این تعداد ۱۷۲ نفر  خانم و  ۱۹۸ نفر آقا بودند ، که میانگین سنی شان ۳۰ سال و بیشترین فراوانی مدرک تحصیلی شان لیسانس بود .

 

 

دکتر حسین پور هدف از برگزاری این آزمون را تجمیع تمام دوره های مربیگری و افزایش  تعداد مربیان بمنظور حضور در تمام خانه های هلال و افزایش تاب آوری جوامع محلی برشمرد و گفت :   در این دوره نجاتگران و دهیاران با مدرک کارشناسی و در مناطق محروم با مدرک فوق دیپلم  در صورت قبولی در آزمون ورودی امکان شرکت در دوره را داشتند.

 

وی با تصریح بر استفاده از افراد بومی در این آزمون افزود : افرادیکه در این دوره مربیگری  قبول شدند میتوانند برای   دوره های مخاطرات، دادرس ،پایه داوطلبی و دوره های آموزشی در خانه های هلال تدریس کنند.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *