آذربایجان شرقی

یکشنبه 30 شهریور 1399

بازدید از مرکز ماده ۱۶ مبارزه با مواد مخدر و کسب و کارهای خرد معاونت جوانان

بازدید از مرکز ماده ۱۶ مبارزه با مواد مخدر و کسب و کارهای خرد معاونت جوانان

 

 مدیر عامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و هیئت همراه  از مرکز ماده ۱۶ مبارزه با مواد مخدر و همچنین مرکز کسب و کارهای محلی  معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بازدید و در جریان روند امور قرار گرفتند.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، محمدبابازاده معاون امور جوانان هلال احمر استان گفت : صبح امروز یکشنبه ۱۵ تیرماه ۹۹  دکتر حسین پور مدیرعامل و حجت الاسلام  واعظی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درهلال احمر استان، دکتر استاد رحیمی دبیر مبارزه با مواد مخدر استان و هیئت همراه از مرکز ماده ۱۶ مرکز بازپروری معتادین بازدید و از نزدیک در جریان بازپروری و توانمند سازی معتادان قرار گرفتند .

وی افزود : در این بازدید که دکتر پرویزنوری مدیر درمان شورای مبارزه با مواد مخدر  و  یاقوتی مدیر امور فرهنگی شورا حضور داشتند بازدید کنندگان از بخش های مختلف مرکز ماده ۱۶ از جمله کارگاه اشتغال زدایی دیدن نمودند

 

بازدید از مرکز کسب و کار خرد امور جوانان

 

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان خاطر نشان کرد ، همچنین در این روز مسئولین ازمرکز کسب و کار خرد گروه گل سرخ  معاونت امور جوانان   در یوسف آباد تبریز بازدید بعمل آوردند .

بابازاده تصریح کرد : در راستای طرح توانمندسازی و توسعه کسب و کار محلی در جهت پیشبرد گام دوم جوانان در حوزه اشتغال زایی، گروه خیاطی گل سرخ بانوان در محله ی یوسف آباد تبریز فعالیت می نماید .

 

لزوم حمایت از کسب و کار محلی

 

در این بازدید خانم زهرا بدیهی، راهبر شرکت کاردوک در هلال احمر استان  با اشاره به لزوم حمایت از کسب و کار محلی گفت :  مسئولین زیربط و ارگانهای مربوطه بایستی دست به دست همدیگر بدهند و از این گونه مشاغل خانگی که منجربه درآمد برای افراد خانواده میشود حمایت نموده تا بتوانیم توانمندی افراد را به مرحله ثبات برسانیم.

وی ادامه داد : گروههای مشارکت محلی برای کسب و کارهای خرد باعث ایجاد همدلی ، صمیمیت و انگیزه ی بیشتر برای پیشبرد اهداف افراد محلی شده و عزت نفس و اعتماد به نفس این افراد را بالاتر میبرد، اینگونه فعالیت ها با هدف ایجاد و توسعه ی کسب و کارهای خرد

در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری و گام دوم انقلاب می باشد. امید داریم ان شاالله در سال جهش تولید بتوانیم اتفاقات خوبی را به جهت بهبود معیشت افراد در حاشیه ی شهر تبریز رقم بزنیم

 
 
   کارگاه توسعه کسب و کار محلی در تبریز
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *