آذربایجان شرقی

یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

امدادرسانی نیروهای هلال احمر تبریز و جلفا به متاثرین از سیلاب و آبگرفتگی

نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستانهای تبریز و  جلفا به متاثرین از بارندگیهای روز گذشته امدادرسانی کردند .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی،  بدنبال ورود سامانه بارشی به استان آذربایجان شرقی و بارش باران از روز گذشته سه شنبه  ۷ اردیبهشت،  نجاتگران هلال احمر  شهرستانهای تبریز و جلفا به آبگرفتگی معابر و منازل  و مغازه های متاثر از سیل  دیروز و دیشب  امدادرسانی کردند .

خلیل فرخنده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا در تشریح خبر گفت : بدنبال بارش باران و وقوع سیل و آبگرفتگی در بعضی نقاط شهر برابر  اعلام  شهرداری تیم امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا متشکل از ۵ نفر نجاتگر بهمراه مسئول امدادو نجات  با بهره گیری از  ۲ دستگاه پمپ به محل مد نظر رفته و با همکاری نیروهای شهرداری اقدام به تخلیه آب دو باب منزل و یک باب مغازه نمودند.

محمد یوسفی پور رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان  تبریز هم در تشریح عملیات های امدادگران تبریز و سردرود گفت :بدنبال بارش باران و آبگرفتگی معابر در شهر سردرود بلافاصله اعضای خانه هلال شهر سردرود وارد عمل شده و تیم های کمکی از هلال احمر تبریز و معاونت امدادونجات استان به سردرود اعزام و اقدام به تخلیه آبگرفتگی معابر و مغازه ها کردند .

وی افزود : در این عملیاتها ۱۳ تن از نجاتگران و اعضای خانه هلال سردرود با بهره گیری از ۳ دستگاه موتور لجن کش ایفای نقش کردند .

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *