آذربایجان شرقی

یکشنبه 30 شهریور 1399
سردار حسین عبدی ،فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی، همراه با معاونانش میهمان جمعیت هلال احمر استان شد.

افزایش تعاملات بین نیروی انتظامی و جمعیت هلال احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی این دیدار با حضور سردار حسین عبدی ،فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی و هیات همراه به میزبانی جمعیت هلال احمر استان برگزار گردید.

در این دیدار فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی جمعیت هلال احمر را سازمانی خدمت رسان و بدون مرز عنوان کرد و گفت نیروی انتظامی نیز در حوادث تلاش میکند از لحاظ امنیتی بستر را بگونه ای فراهم کند که امدادرسانی به نحو احسن انجام شود. 

سردار حسین عبدی افزود تعاملات بین سازمانی در استان تا به اینجای کارعالی بوده است و ما تمام سعی خود را در جهت بهبود این روابط انجام میدهیم.ایشان در  ادامه به نقش پر رنگ هلال احمر در زلزله میانه و سراب ، آتش سوزی جنگلهای ارسباران و تمام عملیاتهای جاده ای اشاره کرد.

حمید حسین پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور سردار عبدی فرماندهی انتظامی استان وهیات همراه در جمعیت هلال احمر گفت: در حوادث مخصوصا حوادث جاده ای  طبق آیین نامه ایمنی راه های کشور ،فرمانده حادثه پلیس است و نیروهای امدادی از جمله هلال احمر و اورژانس زیر نظر فرماندهی پلیس خدمت رسانی میکنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر در ادمه افزودکه نیروهای انتظامی در تمامی حوادث با فراهم کردن امنیت باعث هموار تر شدن مسیر امداد رسانی شده اند چه در حوادث جاده ای چه در حوادث طبیعی بزرگ که نیاز به رساندن و تحویل اقلام امدادی به حادثه دیدگان است.

 

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *