آذربایجان شرقی

یکشنبه 23 خرداد 1400

اعلام اسامی برندگان مسابقه هلال امید با عنوان عفاف و حجاب

اسامی برندگان مسابقه هلال امید جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی تحت عنوان عفاف و حجاب  مربوط به روز سوم چهار شنبه 15اردیبهشت 1400 اعلام شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،بمناسبت ماه مبارک رمضان و در آستانه فرارسیدن هفته هلال احمر -18تا24 اردیبهشت – روابط عمومی هلال احمر استان با مشارکت معاونتها و بخش های مختلف اقدام به برگزاری مسابقه هلال امید بصورت روزانه نموده است .

بنا بر این گزارش ، در روز سوم چهار شنبه 15اردیبهشت 1400 ، پنج سوال مربوط به عفاف و حجاب از طرف مسئول مسئول امور زنان  هلال احمر استان طراحی و در صفحات هلال احمر استان درفضای مجازی ، دسترس کاربران قرار گرفت که در موعد مقرر بیش از120نفر از کارکنان و اعضای هلال احمر از سرتاسر استان شرکت کردند که در نهایت از میان کسانی که پاسخ صحیح داده بودند بقید قرعه 10نفر انتخاب گردید که اسامی آنها اعلام می گردد .

لازم به ذکر است با منتخبین ساکن در شهر تبریز جهت دریافت لوح تقدیر و جوایز ،تماس گرفته خواهد شد و لوح ها و جوایز منتخبین شهرستانی به جمعیت هلال احمر شهرستان مربوطه ارسال و جهت دریافت لوح تقدیر و جوایز از شهرستان مربوطه با آنها تماس گرفته خواهد شد.

 

مهدی فرامرزی عضو هلال احمر تبریز

فهیمه احدی پور عضو هلال احمر آذرشهر

رضا تقی پور عضو هلال احمر  تبریز

فرشته خلیلی  عضو هلال احمر آذرشهر

سارااکبرشاه خسروی عضو هلال احمرعجب شیر

سودا فیاضی عضو هلال احمر تبریز

نگار عاطفی راد عضو هلال احمر عجب شیر

زهرا ابراهیمی عضو هلال احمر عجب شیر

رضا اژدرزاده دبیر باشگاه خبرنگاران استان

عباس جهانگیری کارمند هلال احمر اهر

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *