آذربایجان شرقی

یکشنبه 23 خرداد 1400

پخش برنامه سحرلر رادیو تبریز با موضوع هلال احمر/ارتباط زنده تلفنی با مصاحبه مدیر عامل هلال احمر استان

برنامه سحرلر رادیو تبریز امروز شنبه 18 اردیبهشت مصادف با روزجهانی صلیب سرخ و هلال احمر بصورت ویژه با موضوع هلال احمر پخش شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ؛ در این برنامه که با موضوع فعالیت های هلال احمر پخش شد ، تعداد کثیری از شنوندگان  از طریق  برقراری تماس تلفنی و ارسال پیامک هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ را تبریک گفته از زحمات نیروهای هلال احمر قدردانی بعمل آوردند .

در ادامه این برنامه ، با دکتر حمید حسین پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بصورت تلفنی ارتباط برقرار کردند که مدیر عامل استان به تشریح خدمات و عملکرد جمعیت هلال احمر و معرفی بخش های مختلف آن به شنوندگان پرداخت .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در این گفتگوی تلفنی ضمن تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر به تشریح وظایف هلال احمر پرداخت و گفت : یکی از شاخصه های مهم هلال احمر حضور خیل عظیم نیروها بصورت داوطلبانه در اجرای برنامه های این جمعیت می باشد که تحقق اهداف و اصول و ماموریت های هلال احمر در گرو همکاری این داوطلبان عزیز می باشد .

وی ادامه داد : تمامی فعالیت های هلال احمر در راستای توانمند سازی امداد ونجات در هلال احمر انجام می گیرد که این عمل از درگاه ورودی هلال احمر یعنی معاونت جوانان آغاز می شود .

مدیر عامل هلال احمر استان به تشریح  شعارهای هفتگانه و اهداف چهارگانه هلال احمر پرداخت گفت : جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ دارای اصول هفتگانه : بی غرضی ، بی طرفی ، استقلال ، خدمت داوطلبانه ، بشردوستی ، یگانگی و  جهان شمولی می باشد که آنها را سرلوحه فعالیت های خود قرار  داده و هلال احمر کشورمان  اهداف چهار گانه  تامین احترام انسانها،کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملتها،تلاش برای تسکین آلام بشری،حمایت از زندگی و سلامت انسانها بدون درنظرگرفتن هیچگونه تبعیض میان آنها را که بر گرفته از آموزه های دین مبین اسلام است پیگیری می کند .

دکتر حسین پور ادامه داد :جمعیت هلال احمر برای استفاده از ظرفیت های نیروهای داوطلب و علاقمند به فعالیت داوطلبانه در هلال احمر اقدام به برگزاری کلاس ها و دوره های مختلف کرده و داوطلبان را براساس مهارتها و علاقمندی هایشان دسته بندی می کند تا در زمان لازم و وقوع حوادث و بحرانها فراخوان داده از خدمات آنها بهره مند شود .

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *