آذربایجان شرقی

یکشنبه 30 شهریور 1399
تاکید فرماندار شهرستان هوراند بر ایجاد دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر در شهرستان هوراند

دیدار فرماندار شهرستان هوراند با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان

فرماندار شهرستان هورانددر این دیدار گفت با توجه به صعب العبور بودن منطقه در فصل زمستان نیاز به ایجاد دفتر نمایندگی در شهرستان هوراند مشهود است . مدیر عامل جمعیت هلال احمر نیز در این باره گفت: اقدامات اولیه و مکانیابی انجام شده و دفترچه نیاز سنجی تکمیل و مرکز ارسال شده است و امید است تا هفته دولت اقدامات تکمیلی انجام شود و شاهد افتتاح رسمی دفتر نمایندگی در شهرستان هوراند باشیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان در این دیدار که در محل جمعیت هلال احمر استان برگزار شد دو طرف به اهمیت امداد ونجات و وجوب ایجاد دفتر نمایندگی در شهرستان هوراند تاکید کردند.

فرماندار شهرستان هوراند در این دیدار گفت با توجه به صعب العبور بودن منطقه در فصل زمستان نیاز به ایجاد دفتر نمایندگی در شهرستان هوراند مشهود است . 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر نیز در این باره گفت: اقدامات اولیه و مکانیابی انجام شده و دفترچه نیاز سنجی تکمیل و مرکز ارسال شده است و امید است تا هفته دولت اقدامات تکمیلی انجام شود و شاهد افتتاح رسمی دفتر نمایندگی در شهرستان هوراند باشیم.

حسین پور در ادامه افزود: شهرستان هوراند در حال حاضر یه پایگاه امداد ونجات جاده ای دارد که فعلا زیر نظر جمعیت هلال احمر شعبه اهر مشغول ارائه خدمات به هموطنان میباشد .

فرماندار شهرستان هوراند در ادامه به ایثارگر بودن نجاتگران پایگاه ها اشاره نمود و گفت این افراد خالصانه در پایگاه ها در حال فعالیت و خدمت رسانی هستند که توجه بیشتر به این قشر از عزیزان از اهم موضوعات است و از زحمات رئیس جمعیت شهرستان اهر در جهت پیشبرد اهداف مشترک امدادی هلال احمر و فرمانداری تقدیر شد.

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *