آذربایجان شرقی

سه شنبه 06 آبان 1399

جمعیت هلال احمربرای دولت و ملت بعنوان یک صندوق ذخیره است

شورای معاونین  جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر گلفشان رئیس سازمان جوانان و نماینده رئیس جمعیت هلال احمر در مرکز EOC  برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، دکتر گلفشان در نشست شورای معاونین و روسای شعب که بصورت وبینار برگزار گردید  ، گفت : استان آذربایجان شرقی  استانی توانمند بوده و با ظرفیت ها یی که دارد می تواند در برنامه های ملی و کشوری ایفای نقش کند .

وی ادامه داد : جمعیت هلال احمربرای دولت و ملت  بعنوان یک صندوق ذخیره است و هر چه ما در هلال احمر هزینه کنیم در واقع سرمایه گذاری کرده ایم .

گل فشان تاکید کرد : با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر در حوادث و سوانح با جان و مال مردم سروکار دارد انتظار داریم مسئولین کشوری و استانی از هلال احمر حمایت کنند ، با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر اهرم حمایتی برای مدیریت بحران بشمار می رود امیدواریم استانداران محترم و مدیران بحران از این نهاد امدادی حمایت کنند و تجهیزات متناسب با انواع حوادث در اختیار هلال احمر قرار دهند .

وی در پایان سخنان خود به توجه و انگیزه بخشی به جوانان و نقش بی بدیل جوانان در اجرای برنامه های هلال احمر اشاره کرد و گفت : امسال جوانان هلال احمر در امر کمکهای معیشتی و ضدعفونی اماکن و معابر برای قطع زنجیره ویروس کرونا اقدامات بسیار خوبی در سطح کشور انجام دادند و در ایام سوگواری ماه محرم هیئات حضرت علی اکبر جوانان برنامه ها و مجالس متعددی برگزار کردند .

هنربر مدیرکل مدیریت بحران استانداری هم در این نشست با تجلیل از عملیاتهای متعدد تیم های امدادی هلال احمر آذربایجان شرقی در حوادث گوناگون سیل و بهمن و کولاک و آتش سوزی ها و حوادث جاده ای و زلزله و ...بحران کرونا و برگزاری مانورهای گوناگون از حمایت مدیریت ارشد استان از هلال احمر خبرداد .

دکتر حمید حسین پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت جمعیت هلال احمر استان خواستار تخصیص اعتبار لازم برای تکمیل بزرگترین پایگاه امدادی پشتیبانی هلال احمر در شمالغرب کشور واقع در منطقه سعید آباد شد.

میر عامل استان افزود : در بخش داوطلبان کمکهای مومنانه در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری برای خانواده های متاثر از کرونا صورت گرفت .

وی با اعلام آمادگی برای میزبانی به برنامه های  ملی در استان افزود : امسال با  طرح ابتکاری هر پایگاه یک حسینیه شاهد برگزاری مجالس حسینی بصورت گسترده و با شکوهتر از گذشته در سطح هلال احمر استان بودیم که جوانان در برگزاری آنها نقش اساسی داشتند

حجت الاسلام واعظی  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان  هم در این نشست با تمجید از نقش مردم تبریز و آذربایجان در طول تاریخ به ویژه در جریان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در پیشرفت کشور نیروهای هلال احمر را نیروهای خدوم  عنوان کرد که برای خدمت به هموطنان شب و روز نمی شناسند .

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *