آذربایجان شرقی

سه شنبه 06 آبان 1399

مدیر عامل و جمعی از کارکنان سازمان آتش نشانی تبریز با حضور در معاونت امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از بخش های مختلف معاونت امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان بازدید بعمل آوردند .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، در این بازدید که روز یکشنبه 30شهریور 99 انجام گرفت دکتر حمید حسین پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با تجلیل از همکاری های بسیار خوب تیم های هلال احمر و آتش نشانی در عملیاتها بویژه در سدها و رودخانه ها در امر جستجوی افراد غرق شده و بیرون آوردن پیکر آنها از اعماق سدها گفت : آتش نشانی و جمعیت هلال احمر هر دو دستگاه امدادرسان بوده و در امدادرسانی به حادثه دیدگان نقش اساسی دارند .

وی ادامه داد : در راستای افزایش تعامل  فی مابین در سالجاری اقدامات بسیار خوبی انجام گرفته و بازدیدها و جلسات خوبی در خصوص آشنایی نیروهای هر دو  طرف برگزار شده و تداوم خواهد یافت .

دکتر علیرضا زبردست  مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز نیز در این بازدید با تقدیر از تلاشهای نیروهای هلال احمر در ارتباط ویدیویی با eoc    سازمان امداد ونجات گفت :  سازمان آتش نشانی  برای هرگونه همکاری با هلال احمر آمادگی دارد .

گفتنی است : در این روز مدیر عامل آتش نشانی و هیئت همراه از  آنست مرکز نگهداری سگهای زنده یاب ، انبار امدادی ، اتاق آماده عملیات ، واحد ترابری و Eoc  مرکز کنترل اطلاعات و هماهنگی عملیاتهای امدادی استان بازدید و از نزدیک در جریان روند امدادرسانیها قرار گرفتند .

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *